Super Soco D.U.K.

Dažnai užduodami
klausimai

Kodėl Super Soco?

„Super Soco“ yra ekologiški, nes neišskiria išmetamųjų dujų, tokių kaip benzininiai ar dyzeliniai varikliai. Eksploatavimo išlaidos, palyginti su benzininiais motociklais, yra labai mažos, nes nors pirkimo kaina yra maždaug tokia pati kaip lygiaverčio benzininio motociklo, elektra kainuoja daug mažiau nei benzinas, nereikia mokėti kelio mokesčio, mažesni draudimo polisai irnemokamas parkavimas. Paprastas elektros kištukinis lizdas yra viskas, ko reikia mūsų motociklui įkrauti.

Kiek kainuoja?

Šiuo metu elektros energija kainuoja maždaug nuo 0,09 iki 0,17 centų už kWh, priklausomai nuo jūsų energijos tiekėjo. Tai reiškia, kad naudodami „Super Soco“ elektrinį motociklą išleisite apie 30-60 centų 100 kilometrų.

Kaip toli galiu nuvažiuoti su vienu krovimu?

Motorolerio/motociklo nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo tokių veiksnių kaip kelio būklė, reljefas, temperatūra, vairuotojo svoris ir slėgis padangose. „Super Soco“ akumuliatorių asortimentas yra nurodytas atskirų modelių puslapiuose. TS, TSx ir TC turi galimybę turėti du akumuliatoriai.

Koks yra baterijos tarnavimo amžius?

„Super Soco“ duomenimis, jei laikysitės rekomenduojamų baterijosįkrovimo ir laikymo būdų, užtikrinsite optimalų baterija tarnavimo laiką, akumuliatoriai po 3 metų išlaikys 80% jų pradinės talpos. Jei jūsų baterija iki šio laiko praranda daugiau nei 20% talpos, pagal garantines sąlygas, mes ją pakeisime nemokamai.

Kiek laiko trunka baterijos įkrovimas?

Įkrovimo laikas priklauso nuo akumuliatoriaus išsekimo ir skiriasi priklausomai nuo modelio – konkretų krovimo laiką galite rasti modelio aprašyme.

Kokios kategorijos reikia norit vairuoti Super Soco motorolerį/motociklą?

Visa Super Soco produkcija yra skirtomas į dvi klases – L1e ir L3e. Žemiau nurodome kokių kategorijų/egzaminų reikia norint vairuoti motorolerį.motociklą.

L1e – AM (nuo 15 metų, reikia tik išlaykyti teorijos egzaminą VĮ „Regitra”) arba turintiems bet kurios kategorijos vairuotojo pažymėjimą, yra suteikiama teisė vairuoti ir AM kategorijai priklausančias transporto priemones.

L3e – A1 (nuo 16 metų amžiaus, reikalinga išlaikyti teorijos ir praktikos egzaminą VĮ ” Regitra”, net ir turint bet kurios kitos kategorijos vairuotojo pažymėjimą, išskyrus A arba A2)

Ar reikalinga registracija, draudimas?

Taip L1e ir L3e reikalinga registracija (užregistravus naują modelį gaunama 3 metų tech. apžiūra). Draudimas taipogi yra reiklaingas.

Kokios yra garantinės sąlygos?

„Super Soco“ garantija apima detalių taisymą ar pakeitimą, esant įprastam naudojimui. Garantija baterijai yra 3 metai arba 50 000 km, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau. Priešingu atveju tai yra dveji metai.